EXB-V4V2R0JV
Part No
EXB-V4V2R0JV
Description
RES ARRAY 2 RES 2 OHM 0606
Circuit Type :
Isolated
Number of Pins :
4
Number of Resistors :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0606, Concave
Power Per Element :
62.5mW
Product Status :
Obsolete
Resistance (Ohms) :
2
Supplier Device Package :
0606
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%