MHR0624SA507F70
Part No
MHR0624SA507F70
Description
RES 500M OHM 1% 1.6W RADIAL
Stock
101
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Power (Watts) :
1.6W
Resistance :
500 MOhms
Tolerance :
±1%
Datasheets
MHR0624SA507F70
Manufacturer related products
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    IONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V
    OZONIZER CHASSIS MOUNT 12V