MF1/8W30RFTB
Part No
MF1/8W30RFTB
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
30 Ohms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%