MF1/8W39KFTB
Part No
MF1/8W39KFTB
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
39 kOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±1%