CF1/4W820RJTB
Part No
CF1/4W820RJTB
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
820 Ohms
Temperature Coefficient :
-500/ +350ppm/°C
Tolerance :
±5%