HVLR2505F50M0K9
Part No
HVLR2505F50M0K9
Description
50 MOHMS, 5500V MAX, 1.2W, 1%, 1
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C
Power (Watts) :
1.2W
Resistance :
50 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%