HVLR3908F50M0K9
Part No
HVLR3908F50M0K9
Description
50 MOHMS, 10000V MAX, 3W, 1%, 10
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C
Power (Watts) :
3W
Resistance :
50 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%