DP12HN24A22.5F
Part No
DP12HN24A22.5F
Description
DP12 HOR 24P NDET 22.5F B 5MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Orientation :
Horizontal
Voltage - Supply :
5V
Datasheets
DP12HN24A22.5F
Manufacturer related products
    CONN HSG ARINC 24POS NAT PNL MNT
    CONN NUT
    SCSI .050 REC ASS'Y 20P PB-FRE
    CONN PLUG 40POS SMD GOLD
    CONN RCPT 120POS SMD GOLD