DP12V2424A25F
Part No
DP12V2424A25F
Description
DP12 VER 24P 24DET 25F B 5MM
Actuator Type :
6mm Dia Flatted End
Detent :
Yes
Orientation :
Vertical
Voltage - Supply :
5V
Datasheets
DP12V2424A25F
Manufacturer related products
    CONN HSG ARINC 24POS NAT PNL MNT
    CONN NUT
    SCSI .050 REC ASS'Y 20P PB-FRE
    CONN PLUG 40POS SMD GOLD
    CONN RCPT 120POS SMD GOLD