BF3-5M-0204AG-100510
Part No
BF3-5M-0204AG-100510
Manufacturer
Matrix Vision GmbH
Description
BOARD LEVEL, BF3EMBED INTERFACE
Stock
3
Manufacturer :
Matrix Vision GmbH
Product Category :
Optical Sensors - Image Sensors, Camera
Active Pixel Array :
4512H x 4512V
Frames per Second :
20.9
Operating Temperature :
0°C ~ 45°C
Package / Case :
Module
Pixel Size :
2.74µm x 2.74µm
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Type :
CMOS
Voltage - Supply :
10V ~ 28V