MT9P031I12STM-DR1
Part No
MT9P031I12STM-DR1
Description
SENSOR IMAGE 5MP MONO CMOS 48LCC
Active Pixel Array :
2592H x 1944V
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V