OPT8241NBN
Part No
OPT8241NBN
Manufacturer
Texas Instruments
Description
IC TOF SENSOR 78COG
Manufacturer :
Texas Instruments
Product Category :
Optical Sensors - Image Sensors, Camera
Active Pixel Array :
320H x 240V
Frames per Second :
150
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
78-BGA Module
Pixel Size :
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
78-COG (8.75x15.71)
Type :
3D Time of Flight
Voltage - Supply :
1.5V ~ 3.3V