MT9P031I12STC-DR1
Part No
MT9P031I12STC-DR1
Description
SENSOR IMAGE COLOR CMOS 48-LCC
Active Pixel Array :
2592H x 1944V
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Product Status :
Obsolete
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.9V, 2.6V ~ 3.1V