MT9D115W00STCK25AC1-750
Part No
MT9D115W00STCK25AC1-750
Manufacturer
onsemi
Description
IC IMMAGE SENSOR CMOS
Manufacturer :
onsemi
Product Category :
Optical Sensors - Image Sensors, Camera
Active Pixel Array :
1600H x 1200V
Frames per Second :
15
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C (TJ)
Package / Case :
Die
Pixel Size :
1.75µm x 1.75µm
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
Die
Type :
CMOS
Voltage - Supply :
1.7V ~ 1.95V, 2.5V ~ 3.1V