19C015PV4K
Part No
19C015PV4K
Description
SENSOR PRESSURE VAC GAUGE 15PSI
Stock
29
Accuracy :
±0.25%
Applications :
Board Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Output :
0 mV ~ 100 mV (10V)
Package / Case :
Cylinder, Threaded
Port Style :
Threaded
Voltage - Supply :
15V
Datasheets
19C015PV4K
Manufacturer related products
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"