HSCSAAD010ND2A3
Part No
HSCSAAD010ND2A3
Description
SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Accuracy :
±0.25%
Operating Pressure :
±0.36PSI (±2.49kPa)
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Output :
12 b
Output Type :
I²C
Package / Case :
4-SIP, Dual Ports, Opposite Sides
Supplier Device Package :
4-SIP
Voltage - Supply :
3.27V ~ 3.33V
Datasheets
HSCSAAD010ND2A3
Manufacturer related products
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"