19C100PV5L
Part No
19C100PV5L
Description
SENSOR PRESS VAC GAUGE 100PSI
Accuracy :
±0.25%
Applications :
Board Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Output :
0 mV ~ 100 mV
Package / Case :
Cylinder, Threaded
Port Style :
Threaded
Product Status :
Active
Datasheets
19C100PV5L
Manufacturer related products
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"