19C100PV2L
Part No
19C100PV2L
Description
SENSOR PRESS VAC GAUGE 100PSI
Accuracy :
±0.25%
Applications :
Board Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Output :
0 mV ~ 100 mV
Package / Case :
Cylinder
Port Size :
Port Style :
No Port
Product Status :
Obsolete
Datasheets
19C100PV2L
Manufacturer related products
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"