24PCEFH6G
Part No
24PCEFH6G
Description
PRESS TRANS SENS .5PSI 5MM GAUGE
Accuracy :
±1%
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
0 mV ~ 35 mV (10V)
4-SIP Module
Port Size :
Male - M5
Port Style :
Threaded
Pressure Type :
Compound
Product Status :
Obsolete
Voltage - Supply :
10V ~ 12V
Datasheets
24PCEFH6G
Manufacturer related products
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"