WSPLWOEM24V-BK
Part No
WSPLWOEM24V-BK
Color :
Black
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Voltage - Supply :
24V
Datasheets
WSPLWOEM24V-BK
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V
    LIGHTING SURGE PROTECT 100-277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 277V
    LIGHT PROTECTOR SURGE PROT 480V