SCE016LD3VC2S
Part No
SCE016LD3VC2S
Description
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Current - Supply :
40mA
Duration :
10 PPS
Frequency :
2.9kHz
Operating Mode :
Pulse, Fast
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL) :
85dB @ 6V, 61cm
Voltage Range :
6 ~ 16V