SL125-32/208+LXI
Part No
SL125-32/208+LXI
Description
POWER SUPPLY PROGRAMED DC 4 KW 0
Current - Output :
0 ~ 32A
Power (Watts) :
4000W
Voltage - Output :
0 ~ 125VDC
Voltage - Supply :
208VAC