SL500-8/480+LXI
Part No
SL500-8/480+LXI
Description
POWER SUPPLY PROGRAMED DC 4 KW 0
Current - Output :
0 ~ 8A
Features :
Ethernet, Programmable, RS-232, Tracking
Number of Characters :
3.5, 4
Number of Outputs :
Power (Watts) :
4000W
Type :
Rack Mount (AC to DC)
Voltage - Output :
0 ~ 500VDC
Voltage - Supply :
480VAC