SL100-60/480+LXI
Part No
SL100-60/480+LXI
Description
POWER SUPPLY PROGRAMED DC 6 KW 0
Current - Output :
0 ~ 60A
Power (Watts) :
6000W
Voltage - Output :
0 ~ 100VDC
Voltage - Supply :
480VAC