SL160-50/480+LXI
Part No
SL160-50/480+LXI
Description
POWER SUPPLY PROGRAMED DC 8 KW 0
Current - Output :
0 ~ 50A
Power (Watts) :
8000W
Voltage - Output :
0 ~ 160VDC
Voltage - Supply :
480VAC