BU-3030-A-36-2
Part No
BU-3030-A-36-2
Description
TEST LEAD GATOR TO GATOR 36"
Stock
4
Current Rating (Amps) :
10 A
Temperature Range :
221°F (105°C)
Voltage - Rated :
300V
Wire Gauge :
20 AWG
Datasheets
BU-3030-A-36-2
Manufacturer related products
    CBL 12POS MALE TO FMALE 16.4'
    CBL 5POS FMALE TO WIRE 1.64'
    CBL 5POS FMALE TO WIRE 4.92'
    CBL 8POS FMALE TO WIRE 6.56'
    CBL 5POS FMALE TO WIRE 16.4'
  • SparkFun
    TIP PLUG TO MINI HOOK 36"
  • E-Z-Hook
    TEST LEAD SOCKET TO SKT 12" 10PC
  • SparkFun
    TEST LEAD GATOR TO GATOR 19.7"
    GATOR TO TIP PLUG 11.8" 4PC
  • E-Z-Hook
    TEST LEAD SOCKET TO SOCKET 12"
    TEST LEAD SOCKET TO SOCKET 12"
  • Pomona Electronics
    MINI HOOK TO WIRE LEADS 60"