SBT12GLFL
Part No
SBT12GLFL
Description
BUZZER PIEZO 44.45MM FLANGE
Current - Supply :
25mA
Duration :
Repeating every 30 Sec
Frequency :
2.075kHz
Mounting Type :
Panel Mount, Flange
Operating Mode :
Pulse, Slow
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL) :
85dB @ 9V, 10cm
Termination :
Wire Leads
Voltage - Rated :
Voltage Range :
9 ~ 12V