MCH185A240JK
Part No
MCH185A240JK
Description
CAP CER 24PF 50V C0G/NP0 0603
Capacitance :
24 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
50V