MCH185A221JK
Part No
MCH185A221JK
Description
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0603
Capacitance :
220 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
50V