MCH185CN221KK
Part No
MCH185CN221KK
Description
CAP CER 220PF 50V X7R 0603
Capacitance :
220 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50V