SBS12XMPC
Part No
SBS12XMPC
Description
BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH
Current - Supply :
300mA
Duration :
Repeating every 7.5 Sec
Frequency :
2.075kHz
Operating Mode :
Pulse, Medium
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL) :
95dB @ 9V, 10cm
Voltage Range :
9 ~ 12V