SBS12XMHCTPC
Part No
SBS12XMHCTPC
Description
BUZZER MAGNETIC 44.45MM TH
Current - Supply :
40 ~ 300mA
Frequency :
2.075kHz
Operating Temperature :
-30°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL) :
95dB @ 9V, 10cm
Voltage Range :
9 ~ 12V