SCE016LD3SR3B
Part No
SCE016LD3SR3B
Description
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Current - Supply :
40mA
Duration :
5 SPS
Frequency :
2.9kHz
Operating Mode :
Siren, Fast
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL) :
85dB @ 6V, 61cm
Technology :
Piezo
Termination :
Terminal Block
Voltage - Rated :
Voltage Range :
6 ~ 16V