SCE028MD3CK1S
Part No
SCE028MD3CK1S
Description
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Approval Agency :
cUL
Current - Supply :
40mA
Duration :
1 PPS
Frequency :
2.9kHz
Ingress Protection :
Input Type :
DC
Operating Mode :
Click, Pulse
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL) :
75dB @ 16V, 61cm
Voltage Range :
16 ~ 28V