SCE028SD3QP1B
Part No
SCE028SD3QP1B
Description
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Current - Supply :
40mA
Duration :
60 PPS
Frequency :
2.9kHz
Ingress Protection :
Input Type :
DC
Operating Mode :
Pulse, Quick
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL) :
65dB @ 16V, 61cm
Technology :
Piezo
Termination :
Terminal Block
Voltage - Rated :
Voltage Range :
16 ~ 28V