SCE028SA3PS1S
Part No
SCE028SA3PS1S
Description
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Current - Supply :
40mA
Duration :
1 PPS
Frequency :
2.9kHz
Ingress Protection :
Input Type :
AC
Operating Mode :
Pulse, Short
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL) :
65dB @ 10V, 61cm
Voltage Range :
16 ~ 28V