SCE048MA3SU1B
Part No
SCE048MA3SU1B
Description
BUZZER PIEZO 42.85MM PNL MNT
Current - Supply :
40mA
Duration :
0.5 ~ 8 PPS in 60 Sec
Frequency :
2.9kHz
Ingress Protection :
Input Type :
AC
Operating Mode :
Speed Up, Slow
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL) :
75dB @ 28V, 61cm
Voltage Range :
28 ~ 48V