SCE016MD3CK1F
Part No
SCE016MD3CK1F
Description
BUZZER PIEZO 42.98MM PNL MNT
Approval Agency :
cUL
Current - Supply :
40mA
Duration :
1 PPS
Frequency :
2.9kHz
Operating Mode :
Click
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Sound Pressure Level (SPL) :
75dB @ 6V, 61cm
Voltage Range :
6 ~ 16V