MEXY2A184K
Part No
MEXY2A184K
Description
CAP FILM 0.18UF 10% 275VAC RAD
Capacitance :
0.18 µF
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Tolerance :
±10%
Voltage Rating - AC :
275V
Voltage Rating - DC :
Datasheets
MEXY2A184K
Manufacturer related products
    BATT LITH 3.7V 85MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 30.0MM
    BATTERY LITHIUM 3.7V COIN 35.0MM