SCTA225K16
Part No
SCTA225K16
Description
CAP TANT 2.2UF 10% 16V 1206
Capacitance :
2.2 µF
Manufacturer Size Code :
A
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
16 V
Datasheets
SCTA225K16
Manufacturer related products
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A