SCTB155K25
Part No
SCTB155K25
Description
CAP TANT 1.5UF 10% 25V 1411/1210
Capacitance :
1.5 µF
Manufacturer Size Code :
B
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
1411 (3528 Metric), 1210
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
25 V
Datasheets
SCTB155K25
Manufacturer related products
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A