SCTC226K10
Part No
SCTC226K10
Description
CAP TANT 22UF 10% 10V 2312
Capacitance :
22 µF
Manufacturer Size Code :
C
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Package / Case :
2312 (6032 Metric)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
10 V
Datasheets
SCTC226K10
Manufacturer related products
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A