ECS-F1EE336
Part No
ECS-F1EE336
Description
CAP TANT 33UF 20% 25V RADIAL
Capacitance :
33 µF
Manufacturer Size Code :
K
Operating Temperature :
-55°C ~ 105°C
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
25 V