0LMF.300U
Part No
0LMF.300U
Description
FUSE CARTRIDGE 300MA 300VAC
Current Rating (Amps) :
300mA
Voltage Rating - AC :
300 V
Voltage Rating - DC :
Datasheets
0LMF.300U
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V