VS130VLNVWMTFTR
Part No
VS130VLNVWMTFTR
Description
130V 200W, COMPACT AND HIGHLY RE
Applications :
General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
950mA
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
200W
Voltage - Breakdown (Min) :
140V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
209V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
130V (Max)