LSP05G277SX3333
Part No
LSP05G277SX3333
Description
LIGHTING SURGE PROTECT 277V SCRW
Stock
141
Approval Agency :
cURus, UL
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Type :
Type 2
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) :
320VAC
Datasheets
LSP05G277SX3333
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V