SPD2-480-3P0-R
Part No
SPD2-480-3P0-R
Description
SPD MOD 3P+0 480VAC TYPE 1+2
Stock
3
Approval Agency :
CE, cURus, UL, VDE
Features :
Remote Signaling Contacts, Thermally Protected
Form :
Base + Module
Number of Poles :
3
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
480VAC
Voltage - Protection Level (VP) (2416) :
2.3 kV
Voltage - Protection Rating (VPR) :
1.5 kV
Datasheets
SPD2-480-3P0-R
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V