LSP05G120S
Part No
LSP05G120S
Description
LSP THERMALLY PROTECTED VARISTOR
Approval Agency :
cURus, IEC, IECEE, UL
Operating Temperature :
-45°C ~ 85°C
Type :
Type 2
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) :
150VAC
Datasheets
LSP05G120S
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V