LSP05GI480P
Part No
LSP05GI480P
Description
LIGHTING SURGE PROTECT 480V SCRW
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
510VAC
Datasheets
LSP05GI480P
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V