LSP05GI120PH
Part No
LSP05GI120PH
Description
LIGHTING SURGE PROTECT 120V SCRW
Approval Agency :
CE, cURus, KEMA-KEUR, UL
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Type :
Type 2, Type 3
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) :
150VAC
Datasheets
LSP05GI120PH
Manufacturer related products
    BUZZER 12V 63.2X64.3MM BRACKET
    BUZZER DUAL ALARM 12V
    BUZZER ALARM 24V
    BUZZER DUAL ALARM 24V
    BUZZER ALARM ELECT DUAL RATE 12V